• 0 536 490 85 20

    7/24 SERVİS

Tıkanıklık Açma Servisi

Antalya Tesisat olarak 7 gün 24 saat tıkalı tuvalet wc lavabo klozet pis su gideri açma alanında en ucuz fiyata hizmet veren profesyonel servis ekibi sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek firmamızın misyonudur.

Antalya Lavabo Açma: Lavabo tıkanıklığı hiç bir yer kırılmadan özel robotlu sistemle etrafı kirletmeden açılmaktadır. Üstelik Antalya içi tüm semtlere servis imkanı sunuyoruz.

Antalya Tuvalet Açma: Tuvalet tıkanıklığı kırmadan dökmeden robot cihazlarla açılır. Kanal görüntüleme kamerası ile görüntüleme hizmeti Antalya geneli verilmektedir.

Antalya Logar Açma: Tıkanan bina giderleri , ana gider borularını 20 meterlik kanal açma ve temizle makine sistemi ile açılmaktadır Antalya geneli servis hizmeti verilmektedir.

Son teknoloji sistemle lavabo içine kamera gönderiliyor ve ne kadarı tıkanmış, tıkanmaya neden olan maddenin niteliği ne hepsi görülebiliyor. Lavabo içindeki tıkanıklığı tuvaletten ya da lavabodan gönderilen robot makineler tespit ediyor. Kanal açma cihazları sayesinde tıkalı lavabo açma işlemleri çok daha güvenli bir hale geliyor. Kanal açma makinesi lavabo içinde tıkalı olan bölgeyi buluyor ve maddeyi parçalayıp sistemden dışarı atıyor.

Tıkanmış lavaboların açılması bazen donmuş maddeler nedeni ile zor olabilir. Ancak görüntüleme sistemi ile tıkanıklığın yeri tam olarak saptandığı için tıkalı lavabo açma yöntemi de çok kolay olmaktadır.

Firmamız çalışma yaptığı bölüm haricinden hiçbir şeye hasar vermemek için özen ve itina ile çalışmaktadır.

Size En Yakın Tıkanık Açma Ekibimizi Hemen Arayın:

0 536 490 85 20

Muratpaşa Tesisat Servisi

Konyaaltı Tesisat Servisi

Kepez Tesisat Servisi