• 0 536 490 85 20

    7/24 SERVİS

Antalya Kalorifer Tamir Servisi

Kombi bakımın denilen olay kombinin içerisindeki toz temizliğidir. Ve kombide bir arıza olup olamadığına bakılır. Ancak kalorifer tesisattaki herhangi bir pisliği en iyi temizleyecek olan kişiler uzman ekibimizdir. Üstelik sadece tesisat ve petek temizliği ile kalmıyor, sisteminizin yıkamadan sonra ısınmaması halinde tesisat hatalarını, nerede yanlış yapıldığını tespit ediyoruz. Böylece kirlenmeden sorun yaşamıyorsanız bile, başka sorunların tespiti yapılmış oluyor.

En çok sorulan sorulardan biri de kalorifer bakımı ne kadar aralıklarla yapılmalıdır? Sıfır bir tesisatta sistemin ve peteklerin kirlenip kireç, pas tutması 3-4 yıl sürer ancak bu süreyi aştıktan sonra, her 2 yılda bir veya her yıl mutlaka bakım şarttır.

Boru ve peteklerin içinde oluşan paslanma ve kireçle birlikte, tortu kombiye giderek pompa arızalarına neden olabilir. Kombi altındaki filtrenin de tıkanmasına yol açan bu atıklar ısınmayı tamamen durdurur. Çünkü filtre tıkanırsa su sistemde dönemez.

Su hareket etmediğinden soğur ve ısınma bu şekilde yok olur. Radyatör bakımı bu sebeplerden dolayı çok önemlidir. Bakım aralıkları petek kalitesi, sistemin çalışma ısısı ve süresi ile alakalı olarak uzar veya kısalır.

Antalya Tesisat, kalorifer tesisatına bakım servisi vermektedir.

Uzman usta ekibimiz, kalorifer petek yıkama makinesi ve petek temizlik kimyasalı kullanarak kalorifer tesisatlarında bakım işlemlerini yapmaktayız. Kombi kalorifer tesisatlarına belirli aralıklarla bakım yapılması kombinin ömrünü uzatan faktörlerdendir.

Diğer bir taraftan kalorifer tesisat bakımı yaptırmak yakıt tasarrufu sağladığı gibi ısı verimliliğini de arttırır. Kalorifer bakımı yapan tesisatçı ustalarımız, evinizde kendi evlerindeymişcesine özenle çalışmakta ve temizlik sırasında evinizi kirletmemek için dikkat etmektedir.

Bizi arayarak kalorifer tesisat bakım fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Firmamız çalışma yaptığı bölüm haricinden hiçbir şeye hasar vermemek için özen ve itina ile çalışmaktadır.

Size En Yakın Tıkanık Açma Ekibimizi Hemen Arayın:

0 536 490 85 20

Muratpaşa Tesisat Servisi

Konyaaltı Tesisat Servisi

Kepez Tesisat Servisi